
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
163903
Каталожний номер
DK-3901
Опис позиції
Стяжка вантажу, 3t. 50mm.x5m.(0.5+4.5) прорезин. ручка <ДК> DK-3901
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-3901 |
| Вага | 2.05 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 163903 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 520,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

