
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69111008
Каталожний номер
WP9398
Опис позиції
Фільтр салону ВАЗ 2110-2112 WP9398/K1141 (пр-во WIX-Filtron) WP9398
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | WP9398 |
| Сумісність з маркою | Богдан |
| Сумісність з моделлю | Priora, 112, 110, 111, 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9398 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 69111008 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 406 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

