
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0505802117
Каталожний номер
ФПГ-102
Опис позиції
Фара п/тум. МАЗ, ГАЗ, ГАЗЕЛЬ, КРАЗ, ЗІЛ біла <ДК> ФПГ-102
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ФПГ-102 |
| Вага | 0.67 кг. |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 0505802117 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 453,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

