
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
12161006979
Каталожний номер
469-1602300
Опис позиції
Циліндр сцепл. главн. УАЗ 469(31512), 3160 (RIDER) 469-1602300
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 1602300; УАЗ 4691602300 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Sobol, Gazelle, Hunter, 31512, 3151, 3160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 469-1602300 |
| Вага | 2 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 12161006979 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 798,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

