
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3535115
Каталожний номер
2125-3505010
Опис позиції
Циліндр гальмівний. главн. МОСКВИЧ 2125 <ДК> 2125-3505010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2125-3505010 |
| Вага | 1.72 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 3535115 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 919,49 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

