
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01111050655
Каталожний номер
33.1111-12
Опис позиції
Р/к ТНВД КамАЗ-740,-7403 повний (вир-во Україна) 33.1111-12
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33.1111-12 |
| Вага | 0.26 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 01111050655 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 941,31 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

