
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0237569814
Каталожний номер
КЕМ-10
Опис позиції
Клапан електромагнітний КЕМ 10 МАЗ <ДК> КЕМ-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КЕМ-10 |
| Вага | 0.33 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 0237569814 |
| Ширина | 90 см |
| Основні | |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 779,63 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

