
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1729803272
Каталожний номер
2110-2905003-03
Опис позиції
Амортизатор ВАЗ 2110 лев. (стійка в сб.) масл. (RIDER) 2110-2905003-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2110-2905003-03 |
| Вага | 3 кг. |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 500 мм |
| Код товару | 1729803272 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 1 515,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

