
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
1729649
Каталожный номер
D8025
Описание позиции
Амортизатор ВАЗ 2123 НИВА-ШЕВРОЛЕ подв. задн. газов. ADVENTURE (пр-во Monroe) D8025
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | D8025 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Niva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D8025 |
| Вага | 2.5 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 1729649 |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 1 789,14 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

