
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
301032
Каталожний номер
Д04-С06 СБ
Опис позиції
Шестерня приводу ПНВТ (пр-во ПМЗ) Д04-С06 СБ
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЮМЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Д04-С06 СБ |
| Вага | 2.82 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 301032 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 2 308,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

