
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0135719
Каталожний номер
16.3514008
Опис позиції
Кран гальмівний. 2-секц. (пр-во р. Полтава) 16.3514008
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автокомпонент Плюс |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16.3514008 |
| Вага | 2.04 кг. |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 0135719 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 979,82 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

