
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0135337
Каталожний номер
100.3514008-02
Опис позиції
Кран гальмівний. 2-секц. <ДК> 100.3514008-02
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100.3514008-02 |
| Вага | 3.5 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 260 мм |
| Код товару | 0135337 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 2 088,66 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

