
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
264751
Каталожний номер
Т25-4628050
Опис позиції
Тяга центральна Т 40 (вир-во JOBs,Юбана) Т25-4628050
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Т25-4628050 |
| Вага | 4 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 264751 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 720 см |
- Ціна: 2 159,54 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

