
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021107103
Каталожний номер
EW-40
Опис позиції
Лежак автослюсаря пластик з подушкою <ДК> EW-40
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EW-40 |
| Вага | 5.525 кг. |
| Код товару | 48021107103 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 2 484,02 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

