
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3737817182
Каталожний номер
97T.3701
Опис позиції
Генератор ТАВРІЯ, SENS 65А <ДК> 97T.3701
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 97T.3701 |
| Вага | 4.81 кг. |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 3737817182 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 2 607,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

