
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0316870421
Каталожний номер
53-1601090
Опис позиції
Диск сцепл. натискний ГАЗ, ПАЗ (лепестк.) <ДК> 53-1601090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53-1601090 |
| Вага | 11.9 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 380 мм |
| Код товару | 0316870421 |
| Ширина | 380 см |
- Ціна: 3 450,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

