
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
188947
Каталожний номер
ГМШ-50-3
Опис позиції
Гідромотор шестерневий ГМШ-50-3 (ANTEY) (вир-во Гідросила) ГМШ-50-3
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідросила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ГМШ-50-3 |
| Вага | 5 кг. |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 188947 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 6 736,33 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

