
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
23131188427
Каталожный номер
70У.1301.010-01А
Описание позиции
Радиатор вод.охлажд. МТЗ с дв. Д-240 (4-х рядн.) СТАНДАРТ <ДК> 70У.1301.010-01А
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70У.1301.010-01А |
| Вага | 4.69 кг. |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 550 мм |
| Код товару | 23131188427 |
| Ширина | 800 см |
- Ціна: 5 824,41 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

