
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
303701
Каталожний номер
123708002
Опис позиції
Стартер ЮМЗ 6КЛ, ЮМЗ 6КМ 12В 2,7 кВт (ТМ JOBs) 123708002
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 123708002 |
| Вага | 6 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 303701 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 5 001,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

