
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021143811
Каталожний номер
48021143811
Опис позиції
Масло моторн. BREXOL TRUCK POWERTECH 5W30 CK-4/CJ-4/DPF E6 (Бочка 200л) 48021143811
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48021143811 |
| Вага | 185 кг. |
| Висота | 900 см |
| Довжина | 590 мм |
| Код товару | 48021143811 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 590 см |
- Ціна: 46 505,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

